logo

Niech moc niebieskiego żelu będzie z Wami!

Pracowity to był dzień – owocny w zdjęcia jak i potłuczoną lampkę (naprawdę niechcący!). Jedno miejsce, dwie sesje. Efekty drugiej sesji widoczne poniżej… Martynka, 5-letnia ale już świetnie zapowiadająca się modelka, mimo wieczornych godzin i zmęczenia po całym dniu dzielnie spisała się przed obiektywem. Początkowo nieśmiała, z biegiem czasu rozkręcała się coraz bardziej, wyciągając z szafy kolejne stroje. Ja ze swojej strony dołożyłem dwie 580-tki w parasolach, jedną 430-tkę z niebieskim filtrem na tło i Michała jako SOSG* – świetnie asystował za co jeszcze raz serdecznie Ci dziękuję Michale ;) Powstało co powstało… Mi podoba się bardzo (wiem wiem, jestem skromny ;) ), mam nadzieję że i Wam przypadnie do gustu.

*SOSG – statyw oświetleniowy sterowany głosem.

Jeszcze jedno…. wyzwalacze Yongnuo robią dobrą robotę!!!  Pięknie synchronizują przy czasach 1/250 s – tylko kilka razy (na kilkaset) zdarzyło się im ciut nie trafić, ale to naprawdę znikomy procent. Jeśli ktoś się zastanawia nad ich zakupem – zdecydowanie polecam :)

  • Share

No Responses

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>